Pro fotografy

Vzdělávání - Individuální kurzy

Moje kurzy jsou ideální pro začínající fotografy, kteří na své cestě tápou, ale také pro všechny, kteří potřebují nakopnout, najít novou jiskru, zlepšit strategii v podnikání, získat více volného času a nebo jen potřebují znát můj názor. 

Ať jste na své cestě kdekoliv, pokusím se přizpůsobit Vašim aktuálním cílům.

Mít prosperující fotografické podnikání není pouze o tom být výborný fotograf a mít skvělou techniku! Moc dobře vím jaké je to stát na samém začátku s foťákem v ruce a dívat se na všechny fotografy kolem sebe. Také vím co znamená vyhoření, a také vím jaké to je zjistit, že už vám není 20 let a že rodina je na prvním místě. 

Neberu Vás jako konkurenta,
ale jako přítele

hory

KONZULTAČNÍ HODINY 
( mentoring )

Nejjednodušší forma jak získat co nejrychleji odpovědi na Vaše dotazy.

Zaměříme se přesně na tu oblast, která Vás posune vpřed ( analýza Vašeho portfolia, cenotvorba, komunikace, marketing, nebo jen potřebujete rychlý pohled na Váš nový projekt, poradit s technikou či Vás jen zajímá jak fotím a upravuji fotky já?

Nebojte se zeptat, každý občas  potřebuje podat pomocnou ruku.

Cena 3 000 Kč / 2 hodiny 

dámsky portrét

JEDINEČNÝ INDIVIDUÁLNÍ WORKSHOP SESTAVENÝ POUZE PRO VÁS

Najdu Vám NE-modelku a vyrazíme společně fotit. Jednoduše, bez stresu, uvolněně. 

BUDEME SE SMÁT, FOTIT A EDITOVAT 

Získáte dostatek času pro Vaší tvůrčí činnost, prostor pro vytvoření si vlastních postupů a zároveň nahlédnete do mého světa. 

Nejprve Vás čeká úvodní online hodina zdarma, na které se společně seznámíme, podíváme se na Vaše portfolio a Vy mi povíte více o Vašich představách. Připravím pro Vás workshop na míru a společně spolu strávíme 4-5 hodin. Po celou dobu budu s Vámi a budu se věnovat tomu, abyste si z worskhopu odnesli opravdu jen to podstatné (budeme hodně komunikovat s „klientem“, ještě více fotit, improvizovat a následně si vyfocené fotografie spolu projdeme a upravíme. 

WORSKHOPEM TO ALE NEKONČÍ

Veškeré informace, které získáte během WS Vám zašlu v PDF a jakmile vše vstřebáte, sejdeme se opět na online hodině zdarma, kde se můžete znovu na vše podrobně zeptat. Jako poděkování Vám pošlu svůj preset zdarma a získáte slevový kód na konzultační hodiny po dobu 6 měsíců.

Tento workshop je ideálním startovacím můstkem pro fotografy, kteří se nemohou pohnout z místa a potřebují k sobě parťáka.

Cena 9 750 Kč