Boudoir

Boudoir fotografie

Aby Vaše ženská krása byla vidět
Profesionální a smyslné fotografie,
které podtrhnou Vaši krásu a dodají pořádnou dávku sebevědomí.

Proč potřebuje mít každá žena Boudoir fotografie?

Na tuhle otázku jsem dlouho hledala odpověď a už přesně vím proč. 

Boudoir ( budoár ) je luxusní, intimní zážitek pro všechny ženy každého věku a postavy. Všechny si totiž zasloužíme být hýčkané, cítit se krásně a sebevědomě.

Mým cílem je Vám nabídnout:

– mé letité zkušenosti a profesionální přístup
– individuální přístup ke každé z Vás
– autenticitu 
– vytvoříme společně takové fotografie, které budou vyjadřovat přesně to jaká jste a jakou Vás vidím já 
– odlišení se od konkurence 
– luxusní prostory k fotografování – ( vybíráme společně )
-profesionální vizážistické služby, kde bude o Váš make-up i účes postaráno mojí úžasnou vizážistkou Martou Turčanovou
– není fotografie jako fotografie, a když se sama uvidíte na fotografii, Vaše sebevědomí se zaručeně zvedne až do výšin – kdo z nás by se nechtěl cítit jako bohyně a ještě k tomu, když se fotografie budou líbit i ostatním
( např. Vašemu muži, kamarádkám atd…) tohle vždy ženu potěší

 

Jste připraveni užít si to, smát se a zazářit ?

SEBELÁSKA, KTEROU SI ZASLOUŽÍŠ

POJĎME SE SETKAT !

01

Napište mi

Napište mi a zároveň se mi pokuste nastínit jaké fotografie se Vám líbí.  Naplánujeme termín a společně vybereme pro Vás vhodný ateliér a ideální outfit. 

02

Fotografování

Nemusíte se ničeho obávat. Pokud jste nikdy nestála před fotoaparátem se vším Vám pomohu, abyste se cítila naprosto uvolněně a samotné fotografování si užila. Po celou dobu Vás povedu, budu Vám vše názorně ukazovat a hlídat, aby výsledek byl co nejúžasnější.

03

Výsledné fotografie

Během dvou dnů obdržíte svou personalizovanou online galerii se všemi zdařilými náhledy. Budete mít dostatečný prostor pro výběr. Pokud si nebudete vědět rady, mohu Vám s výběrem pomoci. Jakmile mi pošlete výběr, fotografie upravím a zašlu Vám výslednou galerii v plném rozlišení, tak i zmenšené fotografie pro web. 

ZAPOMÍNÁME BÝT ŽENOU A PŘITOM KAŽDÁ Z NÁS JE OPRAVDU KRÁSNÁ

BUDOÁROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ ( ženské focení ) je několik smysluplných fotografií, které ukazují mnohem víc než si sama umíte představit. Cílem je ukázat Vaši krásu a Vaše přednosti. 
Je naprosto normální, že se ne každá žena cítí být připravená na focení ve spodním prádle, proto také doporučuji si s sebou vzít i jiné outfity, než je spodní prádlo.
Vaše přednosti, sex appeal dokáži zachytit i v kalhotech či v košili.

Nečekejte na až zhubnete, až si nakoupíte nové oblečení, až se lépe vyspíte, až najdete nového partnera, až až až … věřte, že Vám nic nedodá takovou dávku energie, jako je pohled na výsledné fotografie. Budete se cítit jako bohyně.

 

PRVNÍ KROK JE NEJTĚŽŠÍ,
ALE VĚŘTE MI,
VAŠE INVESTICE SE VÁM VYPLATÍ

Vyberte si balíček dle Vašich potřeb.

Základní

Tento balíček je vhodný pro všechny z Vás, které si budoárové fotografování přejí zažít a stačí Vám pár luxusních fotografií. 

1  HODINA FOCENÍ / 
6  FOTOGRAFIÍ

 • konzultace a zároveň podpora při plánování detailů na fotografování
 • 1 – 2  outfity
 • online galerie pro uložení a sdílení fotografií
 • vizážistické služby  ( make -up a účes )
 • fotografie nad rámec balíčku + 350 Kč / ks
 • pronájem studia ( Praha nebo Ústí nad Labem ) ceny od 1 100 Kč / hod
 • cestovné do 30 km od Ústí nad Labem zdarma, poté 10 Kč/km 
       ( Praha a zpět 700 Kč )

CENA 5 900 Kč

VIP bezstarostný

Pro všechny, které si přejí zažít opravdu velkou dávku hýčkání, rozmazlování a zároveň mít dostatečný prostor pro vytvoření nezapomenutelných fotografií. Nemusíte se o nic starat, vše Vám připravíme na míru.

2  HODINY FOCENÍ /
15 FOTOGRAFIÍ

 • konzultace a zároveň podpora při plánování detailů na fotografování
 • pronájem ateliéru ( Praha nebo Ústí nad Labem )
 • změna outfitů 
 • luxusní fotoalbum nebo leporelo z Vašich fotografií
 • profesionální vizážistické služby ( make-up + úprava vlasů ) 
 • služby vizážistky i během focení
 • online galerie pro uložení a sdílení fotografií
 •  fotografie nad rámec balíčku + 350 Kč / kus
 
 
 
 
 

CENA 12 500 Kč


* Upravené fotografie předávám v digitální podobě. Originály fotografií neposkytuji. 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

NEJSEM FOTOGENICKÁ, NEUMÍM PÓZOVAT A MÁM NADVÁHU

Poradím Vám jaké zvolit spodní prádlo a outfit, aby vynikla Vaše postava. Je naprosto normální, že jste před focením nervózní. Je to výstup ze své komfortní zóny, ale věřte, že se budu snažit, aby jste se cítila krásně a jelikož znám nespočet lichotivých póz, bude pro Vás samotné focení mnohem jednoduší.

JE SI MOŽNÉ OBJEDNAT SLUŽBY VIZÁŽISTKY?

Služby profesionální vizážistky doporučuji úplně všem. Vizážistka Vás nalíčí a učeše. Budete se cítit krásná a na celkovém focení to půjde znát. Pokud se bojíte, že se během focení budete potit nebo si přejete změnit styling, je možné si vizážistku rezervovat i na focení a o vše se Vám ráda postará.

NEVÍM JAK SE NA FOCENÍ VHODNĚ OBLÉKNOUT?

Během našeho úvodního rozhovoru se budeme domlouvat i na vhodném stylingu pro Vás. Pošlu Vám inspirace a moc ráda Vám se vším pomohu. V případě, že nevlastníte žádné padnoucí outfity, nic se neděje, budeme improvizovat s tím, co si na focení přinesete. Pár krásných kousků Vám mohu i zapůjčit. Základem ale je spodní prádlo, pánská košile, sako, kalhoty … a samozřejmě velkou část hrají i detaily jako např. klobouk, lodičky, šperky, brýle …

MOHU SI NA FOCENÍ VZÍT KAMARÁDKU?

Pokud se rozhodnete přijít na focení dvě, získáte každá 15 % slevu z celkové částky. V případě, že si přejete mít jen kamarádku u focení – tuto variantu moc nedoporučuji a to i přesto, že jste nejlepší kamarádky. Budoár je hodně intimní záležitost a může se stát, že další osoba na place Vám neumožní se uvolnit tak, jak by tomu bylo kdybyste byla sama.

CO KDYŽ OMARODÍM?

Pokud se na focení necítíte být připravení, marodíte, dejte mi, prosím, včas vědět, abych stihla zrušit rezervaci vizážistky. Ateliér, který si budete hradit, pravděpodobně propadne. Všem proto doporučuji za sebe najít náhradu.

NEUMÍM SI VYBRAT ZE ZASLANÝCH FOTOGRAFIÍ

V soukromé galerii budete mít nahraný soubor fotek, většinou kolem 200 – 300 kusů neupravených fotografií, z kterých si vybíráte ty TOP. Pokud si nevíte rady, moc ráda Vám s výběr pomůžu.

Na Vaše zprávy se pokusím vždy odpovědět do druhého pracovního dne. Pokud tak neučiním, je možné, že mi Váš email spadl do spamu.

Nečekejte a napište mi.

Těším se na Vás

Marie