Vzdělávání

Vzdělávání - Individuální kurzy

Moje kurzy jsou ideální pro začínající fotografy, kteří na své cestě tápou, ale také pro všechny z Vás, kteří potřebují nakopnout, najít novou jiskru, zlepšit strategii v podnikání, získat více volného času a nebo jen potřebují znát můj názor. 

Ať jste na své cestě kdekoliv, pokusím se přizpůsobit Vašim aktuálním cílům.

Mít prosperující fotografické podnikání není pouze o tom být výborný fotograf a mít skvělou techniku! Moc dobře vím jaké je to stát na samém začátku s foťákem v ruce a dívat se na všechny fotografy kolem sebe. Také vím co znamená vyhoření, a také vím jaké to je zjistit, že už vám není 20 let a že rodina je na prvním místě. 

 

Neberu Vás jako konkurenta,
ale jako přítele

KONZULTAČNÍ HODINY

Nejjednodušší forma jak získat co nejrychleji odpovědi na Vaše dotazy.

Zaměříme se přesně na tu oblast, která Vás posune vpřed ( analýza Vašeho portfolia, cenotvorba, komunikace, marketing …  nebo jen potřebujete rychlý pohled na Váš nový projekt, poradit s technikou?)

 

Cena 1 500 Kč / hodina 

JEDINEČNÝ INDIVIDUÁLNÍ WORKSHOP SESTAVENÝ POUZE PRO VÁS

Najdu Vám NE-modelku a vyrazíme společně fotit. Jednoduše, bez stresu, uvolněně. 

BUDEME SE SMÁT, FOTIT A EDITOVAT 

Získáte dostatek času pro Vaší tvůrčí činnost, prostor pro vytvoření si vlastních postupů a zároveň nahlédnete do mého světa. 

Nejprve Vás čeká úvodní online hodina zdarma, na které se společně seznámíme, podíváme se na Vaše portfolio a Vy mi povíte více o Vašich představách. Připravím pro Vás workshop na míru a společně spolu strávíme 4-5 hodin. Po celou dobu budu s Vámi a budu se věnovat tomu, abyste si z worskhopu odnesli opravdu jen to podstatné (budeme hodně komunikovat s „klientem“, ještě více fotit, improvizovat a následně si vyfocené fotografie spolu projdeme a upravíme. 

WORSKHOPEM TO ALE NEKONČÍ

Veškeré informace, které získáte během WS Vám zašlu v PDF a jakmile vše vstřebáte, sejdeme se opět na online hodině zdarma, kde se můžete znovu na vše podrobně zeptat. Jako poděkování Vám pošlu svůj preset zdarma a získáte slevový kód na konzultační hodiny po dobu 6 měsíců.

Tento workshop je ideálním startovacím můstkem pro fotografy, kteří se nemohou pohnout z místa a potřebují k sobě parťáka.

Cena 9 750 Kč 

WORKSHOP -SIMPLE PORTRAIT 

Individuální fotografický workshop zaměřený na jednoduchost v portrétní fotografii. 

Ukážu Vám celý svůj proces jak fotím, přemýšlím, improvizuji i jak velice jednoduše edituji své fotografie. Po celou dobu bude s námi i moje úžasná vizážistka Marta, která Vám poskytne důležité informace, které byste jako fotografové spolupracující s vizážistkou měli vědět.

Workshop je individuální proto, abych se mohla věnovat pouze Vám a to na 1001%. Jestli nutně potřebuješ k sobě ještě parťáka (čku) OK, nějak to vyřešíme. Dejte mi ale předem vědět.

Společně strávíme cca 2 hodiny focením a 2 hodiny si budeme povídat a editovat fotky v programech Lightroom a Photoshop. Je zde ale veliká pravděpodobnost, že nás to celé bude natolik bavit, že to celé trochu protáhneme.

Po focení se sejdeme ještě jednou a to online. Budete mít znovu prostor k dotazům a zároveň se společně podíváme na Váš finální výběr a úpravu fotek. 

Celá akce bude probíhat v krásném ateliéru na Praze 9 (Kyje). 

 

Cena 8 000 Kč 

DLOUHODOBÝ MENTORING JEDEN NA JEDNOHO

Přejete si růst, učit se novým věcem a záleží Vám na mém osobním pohledu?

Budeme spolu tvořit team 3 měsíce, během kterých rozebereme kompletně Váš business, vybudujeme stabilní portfolio a zjistíte proč je důležité být sám sebou.

– pravidelně spolu budeme konzultovat Vaší novou práci
– sejdeme se osobně u Vás (nebo u mě) v ateliéru 
– budu pro Vás kdykoliv na emailu nebo mobilu
– půjdete se mnou fotit (rodina, těhotenské, business… téma si zvolíte)

Cena 15 500 Kč