Brandové a Business portréty

OSOBNÍ BRAND & BUSINESS FOTOGRAFIE
Aby Vaše podnikání vypadalo atraktivně
Profesionální fotografie,
které vytvoří tu správnou vizuální identitu Vás a Vašeho podnikání.

To, jak se budete prezentovat, je nezbytnou součástí Vašeho úspěchu, ať už jde o sociální sítě, webové stránky nebo marketingové materiály

Pomůžu Vám vytvořit  poutavé a autentické fotografie v jednotném stylu, díky kterým vytvoříte silný vizuální příběh, který představí Vás, Vaší značku a podnikání. 

Již několik let se věnuji brandové a business fotografii. Snažím se ke každému přistupovat individuálně a zároveň přinést do focení něco zajímavého a ojedinělého. 

Mým cílem je Vám nabídnout:

– Mé zkušenosti a profesionální přístup.
– Individuální přístup ke každému klientovi.
– Autenticitu. Vytvoříme společně takové fotografie, které budou vyjadřovat Váš jedinečný styl a hodnoty, aby Vaše značka (firma) působila autenticky a důvěryhodně.
– Emocionální propojení s Vaší cílovou skupinou.
– Odlišení se od konkurence.
– Široké spektrum použití. Vaše fotografie budou ideální pro použití na webové stránky, sociální sítě, média, tiskoviny nebo jakémkoliv jiném marketingovém materiálu.
– Návratnost investice. Kvalitní fotografie přispívají k lepšímu vnímání Vaší značky, což může vést ke zvýšení projede a růstu Vašeho podnikání.

Jste připraveni pozvednout svojí značku zase o kousek dál?

JEDEN JEDINÝ PORTRÉT MŮŽE POMOCI VAŠEMU KLIENTOVI SE ROZHODNOUT, ZDA SI ZVOLÍ VAŠÍ SPOLEČNOST.
PORTFOLIO MÉ PRÁCE

Jaké jsou další Vaše kroky?

01

Kontaktujte mě

Napište mi a zároveň mi představte Vaší společnost či značku. Budu Vás telefonicky kontaktovat a společně zjistíme o jaké focení půjde. Zároveň naplánujeme termín, vhodnou  lokalitu focení a samozřejmě Vám i poradím s vhodným outfitem. 

02

Focení

V den focení se o něco lépe poznáme. Nemusíte se ničeho obávat. Pokud jste nikdy nestáli před fotoaparátem nebo si myslíte, že nejste fotogeničtí, pomohu Vám, abyste se cítili naprosto pohodlně, působili na fotografiích sebevědomě a s výsledkem byli více než spokojeni. 

03

Výsledné fotografie

Během dvou dnů obdržíte svou personalizovanou online galerii se všemi zdařilými náhledy. Budete mít dostatečný prostor pro výběr. Pokud si nebudete vědět rady, mohu Vám s výběrem pomoci. Poté Vaše fotografie upravím a zašlu Vám výslednou galerii v plném rozlišení, tak i zmenšené fotografie pro web. Fotografie pak můžete okamžitě použít.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI FIREMNÍM PORTRÉTEM (BUSINESS PORTRÉT) A BRANDOVÝM FOCENÍM?

Firemní (Business) portrét nebo tzv. headshot je většinou fotografie Vašeho obličeje nebo portrétu od pasu výše, která o Vás nic osobního nevypovídá ani neprozrazuje. Využívá se především jako vizuální vizitka, která prezentuje nejen Vás, ale i celou firmu.  

Na druhou stranu tzv. Brandové focení ( focení osobních značky ) je několik smysluplných fotografií, které ukazují mnohem víc než jen Váš obličej. Cílem je ukázat Vaší osobnost a Vaše hodnoty za Vaší značkou. Představují potenciálnímu klientovi za čím si stojíte a jak to děláte a automaticky tak přitahují do Vašeho života požadované zákazníky.


V INTERIÉRU

Využívám krásný a světlý ateliér na Praze 9, ale s každým klientem se domlouvám předem na jeho představě. Fotit můžeme jak u Vás doma, tak i v jiném  pronajatém studiu (dle vašich požadavků) nebo v kavárně. Ráda Vám pošlu inspiraci vytvořenou přímo pro Vás. 

ZÁKLADNÍ BALÍČEK

1 – 2  HODINY FOCENÍ / 
15  FOTOGRAFIÍ

 •   Konzultace a zároveň podpora při plánování a přípravě detailů na fotografování
 • Pronájem ateliéru Praha Kyje
 • Fotografování po dobu cca  1 – 2  hod
 • 15 ks upravených fotografií v  digitální podobě 
 • 2 – 3 styly / outfity
 • Cestovné Praha zdarma
 • Fotografie nad rámec balíčku + 500 Kč / kus
 • Vizážistka (make- up + účes) + 1 200 Kč
 • Každá další započatá hodina focení + 1 500 Kč

CENA 9 600 Kč


V EXTERIÉRU

Fotografie z exteriéru mají vždy svojí osobitou atmosféru a pokud počasí dovolí a Vy cítíte, že venkovní focení je přesně to, co Vaše webové stránky potřebují, vybereme společně vhodnou lokalitu, která i barevně doplní celkový vjem Vašich webových stránek.

ZÁKLADNÍ BALÍČEK

1 – 2 HODINY FOCENÍ
20 FOTOGRAFIÍ

 • Konzultace a zároveň podpora při plánování a přípravě detailů na fotografování
 • Venkovní focení v Praze nebo v Ústí n/ Labem
 • Fotografování po dobu cca  1 – 2  hod
 • 20 ks upravených fotografií v  digitální podobě 
 • 2 – 3 styly / outifity
 • Cestovné Praha zdarma
 • Fotografie nad rámec balíčku + 500 Kč / kus
 • Vizážistka (make- up + účes) + 1 200 Kč
 • Každá další započatá hodina focení + 1 500 Kč 

CENA 8 400 Kč


VE FIRMĚ

Ráda za Vámi přijedu a nafotím profilové portréty Vašich zaměstnanců. Mojí specializací je fotografování pouze na denní světlo, Místo, kde budeme fotografovat určím po menší obhlídce Vašich pracovních prostorů. Moc ráda Vám se vším poradím a vyjdu vstříc.

ZÁKLADNÍ BALÍČEK

1 HODINA FOCENÍ /
1 FOTOGRAFIE

 • Konzultace a zároveň podpora při plánování a přípravě detailů na fotografování
 • Fotografování u Vás ve firmě
 • Cena zahrnuje 1 hodinu focení
 • Asistent během focení
 • Cestovné do Prahy 
 • 1 kus upravené fotografie v digitální podobě
 • Počet kusů fotografií si vybíráte sami
 • Fotografie nad rámec balíčku + 500 Kč / kus
 • Vizážistka od 1 500 Kč/ hod
 • Každá další započatá hodina focení + 1 500 Kč

CENA 3 700 KČ

* Ve všech případech je možné zajistit služeb stylistky, která se postará o perfektně padnoucí outfit na focení. Cena stylistky je od 1 600 Kč/ hodinu. 
* Upravené fotografie předávám v digitální podobě. Originály fotografií neposkytuji. Cestovné do 30 km od Ústí nad Labem zdarma, poté + 10 Kč/km. 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

NAŠE PRACOVNÍ PROSTORY NEJSOU FOTOGENICKÉ, KDE BUDEME FOTIT?

Během našeho úvodního rozhovoru se předem domluvíme a zároveň společně vybereme pro Vás vhodné prostory. 

JE SI MOŽNÉ OBJEDNAT SLUŽBY VIZÁŽISTKY?

Služby profesionální vizážistky doporučuji úplně všem. Vizážistka Vás nalíčí a učeše. Budete se cítit krásná a na celkovém focení to půjde znát.

NEVÍM JAK SE NA FOCENÍ VHODNĚ OBLÉKNOUT?

Během našeho úvodního rozhovoru se budeme domlouvat i na vhodném stylingu pro Vás. Pošlu Vám inspirace a moc ráda Vám se vším pomohu. V případě, že nevlastníte žádné padnoucí outfity, nic se neděje. Moje stylistka se postará, abyste na focení vypadal / a co nejlépe. 

KDE MOHU FOTOGRAFIE POUŽÍT?

Mnou upravené fotografie slouží k Vaší prezentaci. Fotografie využijete určitě na webové stránky, sociální sítě, marketingové produkty, tiskoviny, média … Fotografie ale neslouží k dalšímu prodeji! Pokud budou fotografie uveřejněné v novinových článcích či médiích, budu velice ráda, když uvedete moje jméno jako autora fotografie.

CO KDYŽ BUDE PRŠET NEBO OMARODÍM?

V případě nepříznivého počasí se venkovní focení přesouvá na nejbližší volný termín. Pokud se na focení necítíte být připravení, marodíte … dejte mi, prosím, včas vědět, abych si místo Vás mohla naplánovat jiné focení.

NEUMÍM SI VYBRAT ZE ZASLANÝCH FOTOGRAFIÍ

V soukromé galerii budete mít nahraný soubor fotek, většinou kolem 200 – 300 kusů neupravených fotografií, z kterých si vybíráte ty TOP pro Vaše podnikání. Pokud si nevíte rady, moc ráda Vám s výběr pomůžu.

Na Vaše zprávy se pokusím vždy odpovědět do druhého pracovního dne. Pokud tak neučiním, je možné, že mi Váš email spadnul do spamu.

Nečekejte a zvolejte mi.

Těším se na Vás

Marie